| ShutFickOn a întrebat:

Salut, imi puteti spune va rog niste carti super faine thrillere/horror dar nu sa nu mai pot dormi la noapte de ele happy, multumesc. Funda

4 răspunsuri:
| DoroteeaH a răspuns:

Eu îți recomand Ochii întunericului, e foarte frumoasă, plus că e ieftină.
Altele, mai scumpe, dar interesante ar fi IT-Stephen King și Cimitirul Animalelor. Fundă?

| ShutFickOn explică (pentru DoroteeaH):

Salut, ochii intunericului este de d. koontz?

| DoroteeaH a răspuns (pentru ShutFickOn):

Exact! Ți-o recomand, sigur ti-ar placea

| Freya1 a răspuns:

Nu am citit foarte multe horror dar thriller da.
Încerca Femeia in negru (este si film după ea), Cimitirul animalelor (este si film), Evanghelia după satana...