| AramyHana a întrebat:

Salut lume!

Am nevoie de cat mai multe nume de familie! Nu vreau romanesti, vreau sa fie de origine straina (oricare), dar, nu vreau unele foate complicate/complexe mai degraba ceva mai simplu, care in acelasi timp sa sune bine, daca stiti ce vreau sa spun... Ma puteti ajuta?
PS: Scriu ceva... iar eu cum am o problema cu numele am apelat la voi. Si avand in vedere pentru ce imi trebuiesc numele, m-am gandit ca asta ar fi categoria cea mai potrivita laughing.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cross.
Kuran.
Ryuu.

2 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Jensen, Quinn, Davies, Иванов, Trym, Samuels, Levi, Kakadou (asta e o specie de papagali, in caz ca personajul e un talamb). Ma rog, astea au fost primele care mi-au venit in minte.