| Ionut70712 a întrebat:

Salut, stie cineva unde as putea gasi o carte de biologie clasa a 9 si a 10? ( biologie vegetala si animala ) as dori sa invat pentru bac deci am nevoie doar de materia care se da la bac.

Răspuns Câştigător
| GabrielaIoana a răspuns:

Cauta pe Librarie.net eu de acolo mi-am luat pentru Economia de bac anul asta si am vazut o groaza de carti si de biologie. Ai din ce alege si sunt ieftine.

2 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Http://www.librarie.net/......lvari-2014
Nu trebuie sa te apuci de acum de invatat, bacul e usor. Poti sa inveti si cu o saptamana inainte de examen.

| wolder a răspuns:

Librarie sau pe elefant.ro