| StuffyBurlley a întrebat:

Salut! Stie undeva unde pot sa vand rapid carti rapid? Carti Basically overused cum e seria harry potter

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Duminica, la targul de carte si vechituri, din orasu tau!
ori le poti pune pe olx.ro sau chiar pe FaceBook-ul tau.

Din pacate, "rapid" nu cred ca-ti garanteaza nimeni, ca se vor vinde, ca-n ziua de azi nu se mai citesc carti, prefarandu-se internetul.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu le cumpără nimeni arunca le, alea sunt cu vrăji

| dullcat a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sper ca faci misto.Cartile nu se arunca niciodata, ci se dau mai departe daca nu le poti vinde. Daca au informatii si teorie care nu mai sunt de actualitate (cum sunt cele pentru scoala etc.) trebuie sa ajunga la reciclare.

| dullcat a răspuns:

Buna.Incearca pe astfel de grupuri : https://www.facebook.com/......466003252/