| Anonymus123333 a întrebat:

Salut TPU
Am nevoie de o scrisoare de mulțumire pentru doamna diriginta (profesoara de fizica si chimie)
Pentru sfârșitul clasa a 8-a
Nu foarte complicata
Nu sunt genul de baiat care sa vina cu idei splendide cand vine vorba de o scrisoare

Răspuns Câştigător
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Se pare ca nu ai terminat. Si ce daca nu ai talent? Cauta un stilou si scrie pe foaie. Asterne gandurile cele mai frumoase. Nu ai nevoie de cei de pe TPU.

2 răspunsuri:
| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Apuca-te de scris si vezi ce iese.

| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Prin aceasta ocazie tin sa-i multumesc profesorului meu de fizica Grigorescu Marius, profesorul care se teleporta si care dadea nota 5 pentru copiat din carte. Tin sa-i multumesc profesorului Elisei Ionel, la el nimeni nu a reusit sa copieze, eu am copiat 4 pagini si mi-a dat nota 3, dar am trecut cu 5. Vreau sa-i multumesc maretului Iordache Madalin, cel cu care jucam barbut printr-a 8-a, imi amintesc cand a aruncat cu cosul de gunoi si ne-a prins diriga, vrand, nevrand l-am platit laughing). Nu in ultimul rand vreau sa aduc aminte despre profa de Franceza / Latina, ora de ora ma intreba „ Ce am avut de pregatit pentru astazi " timp de 4 ani am raspuns „ Nu stiu " big grin. Am blocat-o sa nu intre in clasa la ore si am dat vina pe Codausi Alin laughing. Tin sa-i multumesc profei de mate optinal, la ora de mate optional colegii au fumat tigari in clasa laughing) mi-a dat exercitii de clasa a 3-a si mi-a spus „ macar p-astea sa le faci " crying, si in ultimul rand maestrului Dominic, cel cu care am scris istorie in scoala gimnaziala 193 laughing