| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de o scrisoare catre profesoara mea de romana, un gand, o multumire, ceva de genul.

Răspuns Câştigător
| pufuulets a răspuns:

Prin aceasta scrisoare vreau sa va multumesc ca m`ati ajutat sa infrunt orce situatie, m`ati invatat ce nu stiam, ca ati avut rabdare.Nu as fi ajuns aici fara sprijinul dumneavoastra.Va multumesc pentru ca nu ati lasat nici o intrebare fara raspuns. Pentru
raspunsurile oneste si sfaturile oferite atunci cand aveam nevoie de ele in postura de indrumator, pe langa cea de profesor. Cu drag[numele tau]... Sper ca te-am ajutathappy! Fundapuppy dog eyes!?

| anonim_4396 explică (pentru pufuulets):

Mersi mult draga mea :*

| pufuulets a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ai pentru ce:*!

| AneMary12092002 a răspuns (pentru pufuulets):

Foarte frumos!

6 răspunsuri:
| Ketty11 a răspuns:

Stimata doamna profesoara
Prin aceasta scrisoare vreau sa va multumesc ca m-ati sprijint si ca m-ati calauzit spre cei bun. Defiecare data ati avut rabdare cu mine.Tot ce stiu dumneavoastra m-ati invatat ati stiut sa puneti o lingura de iubire un strop de bunavointa cateva picaturi de rabdare ...cu acestea m-ati format in anii de stuidiu alaturi de dvs cu respect cryss100 )))

| anonim_4396 explică (pentru Ketty11):

Multumesc mult pe pup

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Te *