| ionut955 a întrebat:

am o mare problema am un jurnal de vacanta destul de consistent intitulat,, Jurnal de vacanță - Limba și literatura română - Clasa a VI-a, Editura Delfin ".As vrea, daca se poate, sa stiu daca exista un site de pe care as putea sa ii vad rezolvarea

1 răspuns:
| PikaPikaChuChu a răspuns:

Nu exista un astfel de site. Va trebui sa le rezolvi cu manuta ta. Oricum exercitiile de genul asta nu sunt grele sau obositoare. Vor fi mai mult de recreere si sa iti amintesti ce ai invatat in clasa V

succes