| amalia_4624 a întrebat:

am scapat in sfarsit de teze si mai am de dat testele finale. as vrea sa ma pregatesc si vreau niste site-uri cu modele de teste. sunt in clasa a sasea. dau funda pentru cel mai util raspuns.

Răspuns Câştigător
| danielutzZaa a răspuns:

Poti intra pe didactic.ro si acolo tastezi clasa si ce cauti si gasesti tot felul de teste finale
succes :*

1 răspuns:
| Nanami利 a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/97440989/test-final-6 Asta e la matematica, si da mai jos ca sa vezi testul.
http://www.scritube.com/......a64968.php Si asta e la romana.