| Jeliy a întrebat:

Am o problema.
Trec pe clasa a5-a si nu stiu cum? Ce?
Adica cum e? Ne va da teste? Despre ce vor fi testele? As vrea sa stiu deoarece vreau sa ma pregatesc.

Răspuns Câştigător
| Idc12345 a răspuns:

Pai...A5a este o clasa cat de cat usoara.O sa ai 3 noi materii:franceza, educatie tehnologica si biologia.Biologia este vechea materie numita stiinte ale naturii sau cunoastere mediului din 1-4.Vei da teste initiale ca orice alt elev la majoritatea materiilor care sunt legate de clasa anterioara, respectiv la tine clasa a4a.
Bafta in clasa a5a! Funda?

2 răspunsuri:
| Jeliy explică:

Ma duc la engleza intensiv.

| Small_Bigs_1993 a răspuns:

Daca mergi la negruzii mergi la mate info la la adam koriloff daca esti fata o sa ai numai zece...

Întrebări recente