| rares5555 a întrebat:

Cand va lansa Editura Arthur al V-lea volum din Harry Potter (Harry Potter și Ordinul Phoenix)?
Funda

Răspuns Câştigător
| rares5555 explică:

Ok,m.am uiatat, ultima a aparut in aprilie deci sunt destul de sigura ca ar trebui sa apara pana la finalul lui decembrie.

2 răspunsuri:
| Crista456 a răspuns:

Buna!

Decat sa astepti pana apare de la nu stiu ce editura, nu mai bine iti cumperi carte de la o alta editura?
Continutul banuiesc ca este acelasi happy

| rares5555 explică (pentru Crista456):

Ai dreptate e acelasi, dar momentan Arthur e singura editura din Romania care are pe stoc aceste carti. A mai fost editura Egmont dar nu mai are pe stoc.