| KattyR123098 a întrebat:

Care carti credeti ca nu ar prezenta in general, niciun interes?

Răspuns Câştigător
| Aberdeen a răspuns:

Adica vrei sa discutam de gusturile fiecaruia...
Toate cartile au ceva special, fie o doza de sensibilitate, de expresivitate, carti politiste, etc.
Deci daca as spune ca o anumita carte/carti nu prezinta interes as vorbi doar si numai in numele meu.

O carte care desi a avut un limbaj artistic dezvoltat, dar nu a fost pe placul meu este "Madona cu trandafiri" de George Mihail Zamfirescu.

In rest toate cartile pe care le-am citit isi merita locul si importanta.

Numai bine!

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Toate prezinta interes, dar depind mult gusturile fiecaruia.De ex. mie imi plac cartile romantice, uneori aventura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele de psihologie, clar.