| RyAngel a întrebat:

Ce credeti despre blogurile de creatie (ficuri, fanficuri) si cele despre carti in general? ajuta la ceva? Spre exemplu: http://justmejustforever.wordpress.com/
http://thecrazyworldoflexi.wordpress.com/

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Cu ce sa ajute? Cu nimic. Daca ai mult timp liber, te abonezi si iti mai delectezi mintea cu putin SF. Insa am un oarecare respect pentru (fetele in general) cei care scriu pe astfel de bloguri, sunt linistiti, isteti, ei vor fi elita tarii, nu cei care discuta pe forumuri despre metin si WoW. Daca iti plac, stiu doua membre (ori membrane happy ) TPU care au bloguri foarte bune pe wordpress: cutiutacusperante si vampireseviyorum. Cel de-al doilea e chiar muncit cu devotament, aproape zilnic posteaza.

| RyAngel explică (pentru valentingb):

Le cunosc deja happy am si eu propriul blog apreciez parerea

| valentingb a răspuns (pentru RyAngel):

Cum adica, ai blog si nu-mi dai link? Ma supar! Ori, nu cumva tu esti Lexy?

| RyAngel explică (pentru valentingb):

Nu, eu sunt la primul link, lexy e o prietena happy

6 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Doamne, dar iti place sa scrii, nu gluma! Cate tastaturi schimbi pe luna/saptamana? laughing
Nu am mai intrat de mult pe wp, iar pe blogul tau, niciodata. Scrii frumos! Si ai talent la desen, "am descoperit recent opencanvas" si arati un desen pe care eu nu-l faceam nici intr-un an. Da, flacara am crezut ca e fluturehappy
Tu chiar esti sincera acolo, nu? Daca cineva ar cere CNP-ul pe langa toate alea, cred ca l-ai scriehappy Esti o mica-viitoare-femeie pe cinste, ai multe calitati, din ce spui acolo.Eu nu as putea da toate detaliile. Pana si comentariile pe wp le faceam sub numele "buburuza" laughing, ca sa ma integrez mai bine printre fetelaughing))) Mai comentam la ce scria Bianca. Ciudat ca imi aduc aminte atatea nume de bloguri si bloggeri, a trecut o jumatate de anhappy Cultiva-ti talentul artistic, te rog.

| RyAngel explică (pentru valentingb):

Multumesc! N-ai idee cat de mult conteaza pentru mine cate o apreciere happy da, sunt destul de sincera dar sper ca nu devin asa naiva laughing

| valentingb a răspuns (pentru RyAngel):

Nu devii. Prost-stupid, naiv. E imposibil. Tine-o tot asa!winking ai spus ca iti plac aprecierilelaughing) Noapte buna!