| CameleonnnN a întrebat:

Cine poate sa imi zica si mi-e niste carti misto de citit gen: singur pe lume, sau conspirati, carti oculte ceva interesant.
Funda!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei ceva interesant, poti cauta "copii matricei" de david icke. Poti si downlada cartea sa o poti citi cand vrei.Foarte interesanta, mie mi-a placut.

| MytzaMytz a răspuns:

Robison Crusoe
Nostradamus, Misterul catrenelor pierdute.

| droid96 a răspuns:

Daca vrei ocultism si conspiratii, Dan Brown e de tinebig grin. Incepe cu Simbolul Pierdut sau Codul lui DaVinci

| Anndalouse a răspuns:

Poti citi, jurnalul unui pusti, care e comedie curata, sau Jules Verne, care e de aventura
Funda?

| Ursullets a răspuns:

Iti pot recomanda ceva de Jules Verne :Castelul din Carpati, Capitan la 15 ani, Copii capitanului Grant. Desigur poti alege multe alte carti semnate de autorul francez.
Sper ca te-am ajutat :*