| roormaf12 a întrebat:

Mai un pic incepe scoala si noi avem de citit un roman din literatura universala.M-am gandit sa citesc Dear Jhon dar are prea multe pagini si eu de abia am rabdare sa citesc unalaughing...Intrebarea este urmatoarea:Filmul are legatura cu cartea? Adica cand ma pune profa sa povestesc voi putea daca am vazut filmul?

Răspuns Câştigător
| HDeNiSaR a răspuns:

Păi începe cu o carte care să-ţi placă-aventură sau mai stiu eu ce-găseşti tu

aşa eram şi eu la inceput pana am citit o carte-pe urma a inceput să-mi placa să citesc.

De obicei filmele nu sunt făcute chiar după carte -ori mai adaugă ori mai scot ei ceva.
ar fi mult mai corect dacă ai citi-o! parerea mea.