| alexoromania a întrebat:

Preferati Agatha Christie sau Sir Arthur Conan Doyle?

Răspuns Câştigător
| Jokerashul a răspuns:

Ambii sunt remarcabili! Doyle m-a facut sa am primul idol fictiv iar Agatha Christie te tine in suspans cum nici un scriitor nu ar mai putea vreodata.

9 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Chiar acum citesc Aventurile lui Sherlock Holmes de Sir Arthur si cartea e interesanta, dar romanele Agathei Christie sunt pur si simplu geniale!

| oprescudorin11 a răspuns:

Literatura de acest gen nu poate exista fara acesti doi 'monstri sacri ' pentru mine.Fiecare are frumusetea si geniul lui!

| almirock a răspuns:

Agatha! happy

| albastrica009 a răspuns:

Agatha Christie, are mai multa imaginatie si cartile ei sunt oricum foarte surprinzatoare la final.Cred ca e aproape cea mai buna scriitoare de romane politiste

| DenisaDeniiiTpu a răspuns:

John Green si J. K. Rowling rolling on the floor))

| MichaellaJackson a răspuns:

Sir Arthur Conan Doyle happy

| Doricutzu110 a răspuns:

Ambii sunt autori foarte buni, dar sincer il prefere pe Sir Arthur Conan Doyle. Nu cred ca voi uita niciodata povestea cainelui din Baskervillehappy

| Jokerashul a răspuns (pentru Doricutzu110):

Nu esti singurul... Extraordinara.