| slendermanul a întrebat:

Stie cineva de unde pot comanda cartile Dexter in limba romana? Am cautat peste tot si nu am gasit nimic crying. Ofer funda

8 răspunsuri:
| slendermanul explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult, dar eu le vreau traduse in romana...vad ca nu sunt nicaieri in romana

| GabyT10 a răspuns:

Le gasesti pe EMAG sau pe Editura Paladin
https://www.editura-paladin.ro/info/carte/dexter-vise-intunecate

| slendermanul explică (pentru GabyT10):

Mersi oricum...dar m-am uitat si aici si nu am gasit..eu primele 2 volume le am

| GabyT10 a răspuns (pentru slendermanul):

Imi pare rau ca nu te-am putut ajuta, o sa ma mai uit pe net, poate gasesc si sa-ti las link.Ne punem pe cautari happy, la ce sunt buni prietenii happy

| GabyT10 a răspuns (pentru slendermanul):

Https://www.cartepedia.ro/......46591.html
te rog incearca si aici.

| slendermanul explică (pentru GabyT10):

Off, mai bine ma las pagubas, multumesc mult oricum, fix azi am terminat volumul doi...multumesc mult oricum,, nu te mai chinui...

| GabyT10 a răspuns (pentru slendermanul):

Nu ai pentru ce, chiar imi pare rau ca nu te-am putut ajuta.Iti doresc o zi frumoasa happy.