| Borhifr a întrebat:

trebuie sa fac o pagina A4 de naratiune si nu am nici o idee sau inspiratie, poate cineva sa-mi dea o idee?

Răspuns Câştigător
| ALGator a răspuns:

Chiar nu poti sa povestesti nicun crimpei din viata ta? De exemplu cand deunazi ai mers la Poiana Brasov. Ai oprit la marginea unui sat sa maninci ceva. La cateva zeci de metri era un mic iaz pe malul caruia Maria mulgea vaca.
La intoarcere ai oprit din nou, curios sa vezi daca mai era Maria. Dar acum era tocmai invers.
Simplu!

2 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns (pentru ALGator):

Tocmai invers adica vaca o mulgea pe Maria? laughing

| ALGator a răspuns (pentru AlexCristi97):

Se mai întâmplă cînd stai pe malul lacului sau dacă te întorci acasă obosita.