| RioZamba a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! am nevoie de o naratiune in care sa povestesti o aventura de o pagina. Apoi acea naratiune trebuie introdusa in povestire in rama facand o naratiune mai ampla de 2 pagini va rog ofer funda

1 răspuns:
| Moryami a răspuns:

Calul intra in padure.
Tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam tagadam
Calul iese din padure.

Are o pagina, nu? rolling on the floor