| Madalina_9363 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! am nevoie de o naratiune in care sa povestesti o aventura de o pagina. Apoi acea naratiune trebuie introdusa in povestire in rama facand o naratiune mai ampla de 2 pagini va rog ofer funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi tema...laughing)si nici eu nu stiu sa o facsadsadsad

| 2409763 a răspuns:

Cauta pe net sau ce naratiune ia o poveste si fa pe baza ei fa argumentarea rezumat iar de acolo te incadrezi depinde la ce iti trebuie