| Crissu3005 a întrebat:

Ma poate cineva ajuta cu o idee de un serial? sunt in pana totala de inspiratie...

Răspuns Câştigător
| paula45 a răspuns:

Dexter, once upon a time, pretty little liars, teen wolf, true blood, 90210, insidious, glee, lost, american horror story., homeland, beauty and the beast, criminal minds, CSI : miami, girls, lost girl, the lying game, revenge, supernatural ( btw super tare ), revolution, the following, arrow ( si asta foarte tare ), the big bang theory. cam atat sper ca te-am ajutat cat de cat

13 răspunsuri:
| Huehuehuehuehue a răspuns:

One tree hill.Clar trebuie sa il vezi! ^_^.

| blablablaa a răspuns:

Supernatural, The Mentalist, Person of Interest, 24, Breakout Kings, White Collar. Toate sunt senzationale.

| Crissu3005 explică (pentru blablablaa):

Nu am vazut white collars... poate ma incumet si il incepbig grin

| Crissu3005 explică:

Da...din pacate sunt o devoratoare de seriale...le-am vazutbig grin

| ankadella a răspuns (pentru Crissu3005):

Ai vazut si The Vampire Diaries, Sex and the City, Once upon a time?

| Crissu3005 explică (pentru ankadella):

Da le-am vazutbig grin

| Rape a răspuns:

The Vampire Diaries

| Clouds a răspuns:

Clar trebuie sa vezi Supernatural
Grey's anatomy
dexter

| Crissu3005 explică (pentru Clouds):

Le-am vazut si pe astealaughing

| GirlonFire a răspuns:

Iubiri secrete

| blacksun34 a răspuns:

Paii.cred ca le'ai vazut laughing)
1.House MD
2.Prison break
3. Gossip girl
5.The secret circle
6.The lying game
7. Teen wolf
8.Pretty little liars
9.Dexter
10.Grey's anatomy

| ghytzush a răspuns:

Daca vrei ceva Mafie, uita-te la The Sopranos!

| Shun19 a răspuns:

The Vampire Diaries, Teen WOlf, The Secrest Circle acum a aparut unul nou Arrow, Nikkita