| RockforRO a întrebat:

Salut TPU,uite cum sta treaba,eu m-am apucat sa scriu o poveste de groaza si am nevoie de pareri despre cum povestea, puteti sa cititi din ia si dupa sa imi spuneti parerea? :D :D :D
http://spectrul-realitatii.forum-gratuit.ro/t3001-ripped -face
Mersi mult
PS:Daca va place prima parte, restul partilor le gasiti in comentarii

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Parerea mea e ca ai furat-o de undeva big grin
De ce zic asta?
Pentru ca începutul are mici greseli de mai multe feluri, acolo se vede ca tu ai scris apoi continuarea e pur si simplu perfecta cu cat ca povestea mi se pare cam naspa dar felul cum e scris e perfect de aceia nu cred ca e povestea ta... big grin
Iar daca totusi gresesc atunci TU poti ajunge ori scriitor ori scenarist de filme sau mai stiu eu ce! happy Bafta!

| RockforRO explică:

Am multa imaginatie, plus BlackThrax e id-ul meu de pe forum, si am bagat partea XI acumwinking Facem si cunostinta daca vrei sa iti dovedesc big grin