| Criss_Roxy_1990 a întrebat:

Vreau sa scriu o carte pe Wattpad, dar nu stiu ce titlu sa ii pun (cliseu tipic mie)

E vorba despre Hermione, jumatate ingeri jumatate demoni. Noua generatie, din care face parte si Myra, v-a ajunge sa cunoasca destinul pe care il v-a urma: Curaj, Inteleptiune, Elemente.

Dupa ce Myra si-a descoperit rolur pleaca in Indems, locul in care toate Hermionele invata sa isi controloze puterile. Insa acolo lucrurile vor incepe sa se clatine, si toate regulile pe care si le-a impus... vor incepe sa i se para ciudate.

Isi v-a reveni, sau mediul nou pentru ea v-a reusi sa o corupa?

Cam asta e o descriere scurta. Si nu vreau sa ma refer prea mult pe iubire, poate dupa ceva timp, dar momentan am alte planuri.

Mersi!

Răspuns Câştigător
| lovecats123 a răspuns:

Raiul demonic, Dincolo de flacari, Scopul divin, Intre cer si Pamant, Lumina si foc

| Criss_Roxy_1990 explică (pentru lovecats123):

Prima se potriveste cel mai bine. Mersi!

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

A um, uite un titlu bun:

Myra Invata Magica Limba Romana