| anonim_4396 a întrebat:

Bună, eu scriu o carte pe wattpad și personajul principal este o fată pe jumătate demon pe jumătate înger, aș avea nevoie de niște nume de demoni și îngeri feminine din care să îi aleg numele ( nu vreau neapărat nume reale, doar să fie interesante )

Dau Fundă!

Răspuns Câştigător
| wolfves a răspuns:

Angel, Rose, Bella, Destiny, Dakota, Ivory (porecla poate fi Ivy), Sunset, Moon (poate la numele de familie), Sun, Emma, Rey.
Poate Angel Moon? Angel - partea ei de inger, Moon - partea ei intunecata de demon

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

CookieDog
Prăjitura este dulece și în același timp te-ngrașă iar cățelul este doar pentru drăgălășenie.

| Yurisa a răspuns:

Lillith clar

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niuriel, Habrasis, Xanias, Colombo, Creimino, Contobre, Kavali,

Nu stiu le.am inventat acu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Xenial, Xerus, Trusty, Tahr

| NakGeorge a răspuns:

Rias Gremory la demonita