| alexandra9love a întrebat:

Salut, va rog ma puteti ajuta, am citit niste carti dar nici una nu mi s-au parut interesanta. Vreau ceva infricosator, plin de actiune si suspans. Aveti ceva sugestii?

6 răspunsuri:
| EvelinaToma a răspuns:

Valentin Letendre-dragoste, magie si vraji de GUDULE, tin sa mentionez ca e superba carteawinking FUNDA? big grin

| dariutzza09 a răspuns:

John Saul- Chinuieste-i pe copii
Stephen King-Carrie
Stephen King- Shining

| DanielaB28 a răspuns:

Cele 50 de umbre ale lui Grey, foarte interesanta cartea, are si erotica si actiune si tot ce vrei, sper sa-ti placa

| fuzzer a răspuns:

Misery- Stephen king
Bantuitii- Chuck Palahniuk

| alexandra9love explică (pentru EvelinaToma):

Mersi o sa incerc

| Doub a răspuns:

Agatha Christie : "10 negri mititei", "ucigasul ABC","Misterul crimei fara cadavru","A treia fată / Falsa identitate","Infernul crimelor tainuite","Moarte pe Nil","E usor sa ucizi" si multe altele. Daca vrei actiune si suspans citeste clar Agatha Christie. sper sa-ti placa!