| Erin28 a întrebat:

Salutare!
Ați citit cartea Verity, de Colleen Hoover? Daca da, voi ce părere aveți în legătură cu finalul? Verity era chiar o psihopata sau acel jurnal al ei fusese doar un exercițiu al scriiturii, pentru a-și putea intra in pielea personajului negativ din cărțile scrise de ea? Eu cred că este o psihopata, iar acele lucruri fuseseră plantate de ea sub podea, pentru a-si masca faptele.

2 răspunsuri:
| 19Mary19 a răspuns:

Eu cred ca era doar un exercițiu al scriiturii. Dacă o luam asa, și Lowen poate fi o psihopata.
În alta ordine de idei, mi se pare o carte supraevaluata.

| Erin28 explică (pentru 19Mary19):

Și mie mi s-a părut supraevaluată. Am citit-o pentru că mi-a recomandat-o o colega. Dar, sinceră să fiu, nu cred că m-aș mai întoarce la ea.