| gornistu a întrebat:

Salutare. Două întrebări. Câte volume are seria shogun? De unde le pot descărca? Am descărcat primele două volume și cred că mai e cel puțin unul, dar nu găsesc.

Răspuns Câştigător
| Nelucojoc a răspuns:

Parca Tai Pan era prima, Shogun, Nobila Casa si Gay-Jin, sunt relativ legate una de cealalta, pe cateva generatii.
Nobila Casa si Tai-pan au fost favoritele mele.
Mai cauta pe torenti. Vezi prima data titlurine exacte in engleza sau cauta direct calup James Clavell!

2 răspunsuri:
| MihaiSpeedster a răspuns:

Eu aveam pe vremuri 2 volume. Mari, 10 cm grosime fiecare. Poate in format digital a fost împarțit în mai multe, deși nu cred.