| 78buc a întrebat:

Salutare la toată lumea. Cine se folosește de aplicația wattpad? As vrea si eu o carte de acolo in care se povestește dragostea dintre un băiat matur si o adolescenta. Citesc "profesorul " si imi place la Nebunie. Dau funda la cel ce imi da cele mai multe cărți cu aceasta tematica.

Răspuns Câştigător
| dianuta99 a răspuns:

Poti citi "Tratament special" este tot despre un barbat matur si o adolescenta (in cazul asta instructorul de la academia militara si o fata de 17 ani). Sau ar mai fi Unusual Mutual Attraction, tot ceva asemanator. In Nemilosul Domn Maxfield este tot despre un barbat matur de aproape 30 de ani si o fata de vreo 19-20, este chiar interesanta (trebuie sa specific ca mai are si parti cu limbaj licentios).

2 răspunsuri:
| MihaiV01 a răspuns:

Sex nebun cu selly

| Lorelay1212 a răspuns:

Te-as sfătui să nu mai citesti pe wattpad. Adică sunt cărți scrise de amatori care au 16 17 ani. Citește carti bune, daca dorești cați despre adolescenți o mulțime de scriitori din ziua de azi abordează tema asta, John Green este unul dintre ei, îți zic eu ca se merită, Sunt cărți care descriu lumea adolescentilor din 2015 intr-un mod așa de dragut dar și cărți care expun lumea aia mai,, rea" cu droguri sex și limbaj vulgar. Toate aceste cărți sunt scrie de oameni cu experiență și iti zic eu ca merităwinking Daca chiar dorești să citesti ceva de genul da-mi mesaj, îți voi da o mulțime de recomandări :3 pupici :*