| dianaxxxice a întrebat:

Salutare prieteni de pe TPU! Am nevoie de sfatul vostru. Vreau sa-mi cumpar niste carti dar nu stiu sigur pe care sa le aleg. Imi place gen: dragoste, stiitifico-fantastic sau ceva de viata. Puteti sa-mi dati niste denumiri de carti noi? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sabinacool a răspuns:

Eu am citit aceste carti si mi-au placut mult! Coraline de Neill Gaiman, Piramida rosie-Rick Riordan, Recreatia mare-Mircea Santimbreanu, La Medeleni-Ionel Teodoreanu

6 răspunsuri:
| Elly94sweet a răspuns:

Eu am citit toata editia sophie kinsella.e o tipa care cumpara in prostie tot felul de nebunii, are si o prietena care ii zice sa numai cumpere ca ajunge in faliment, da peste un tip si tot asa.e super marfa e comica.mori de ras daca o citesti.

| almirock a răspuns:

Sau colecția Cocktail de la Humanitas. E foarte drăguță!

| dianaxxxice explică (pentru Elly94sweet):

O sa incerc! happy
Merci. :*

| dianaxxxice explică (pentru almirock):

Multumesc! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iei carti de genuri necunoscute bine regreti mereu banii...

| dianaxxxice explică:

Multumesc Sabina. O sa aleg ceva de aici. :*