| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un SONY XPERIA E sau J. Care este mai bun dintre cele doua? Puteti sa-mi dati si cateva argumente? ( Nu veniti cu alte sugestii caci eu vreau sa aleg dintre acestea doua, dar nu stiu sigur care e mai bun ). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| YokiSuzi a răspuns:

Pai...J-ul pentru ca: are camera frontala, camera principala e de 5 mp >3.15, are protectie corning gorilla glass, uita-te aici pentru mai multe informatii: http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5149&idPhone2=4930