| djdjdj a întrebat:

Salutare! stie cineva vreun site unde poti citi carti gratuit online? Dar sa se gaseasca si carti legate de fantezii, dominare etc

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Scribd.

| djdjdj explică (pentru sadrian46):

Peste tot scrie de scribd asta, da cand intrii ai o perioada de 14 zile gratuit, iar dupa cere 11 euro pe luna, plus ca nu te lasa alea 14 zile gratis pana nu bagi deja metoda de plata ca sa ti ia banii imd dupa alea 14 zile

| Wr3nch a răspuns:

In engleza cate vrei. Cauti Zlibrary si ai de unde alege.

| DieInBeautifulStars a răspuns:

Poți citi oricâte cărți îți dorești, în format pdf. Există o grămadă de grupuri pe Facebook sau Telegram, unde utilizatorii postează zilnic fișiere traduse în română, gratuite. Plus că, le poți oferi și tu sugestii de ce cărți să mai posteze.
Sau mai există și varianta de a-ți instala Wattpad. Acolo nu găsești cărți scrise de autori publicate, ci create de scriitori amatori. ^^