| DumitruS a întrebat:

Salutare. Una dintre cele mai cautate carti ale momentului "Eu sunt femeie" scrisa de Maria Cristiana Tudose este acum disponibila pentru precomanda.

Voi ati auzit de ea?

http://goo.gl/u8Pkvj

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Una dintre cele mai căutate cărți care nici măcar nu a fost lansată? Plus că autoarea nu a publicat altă carte înainte de aceasta ca să ne facem o idee despre stilul ei de scris. Editura BestSeller îi face doar reclamă mai ales că astfel de cărți merg la public(ex: ''Fluturi'' de Irina Binder)
Iar ca să îți răspund la întrebare: Da, am auzit de ea.

Presupun că este o carte siropoasă cu citate feministe ca cele ale Irinei Binder. Și, da, am citit toate cele 3 volume ale dânsei ca să îmi fac o impresie și este o lectură numai bună când stai pe budă, părerea mea.

Sincer, urmăresc editurile pentru că mă interesează reducerile și ce cărți mai sunt traduse.

2 răspunsuri:
| Edisor27 a răspuns:

Eu nu am auzit de ea.

| DumitruS explică (pentru Edisor27):

Cred ca e mai mult pentru femei happy