| Giusy a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce carti cu vampiri ati citit? Vreau sa imi spuneti si despre ce e vorba in ele (fara Academia Vampirilor- am citit si eu seria)! Fundita!

Răspuns Câştigător
| Elenuca3567 a răspuns:

Jurnalele Vampirilor, Amurg, Vampirul din Ropraz. Ultima carte nu e comerciala, descrie niste imagini cam sumbre si nu oricine poate sa o citeasca.

2 răspunsuri:
| denysuka16 a răspuns:

Incearca twilight daca nu ai vazut filmul este destul de frumoasa

| Andreea452 a răspuns:

Incearca The Vampire Diaries. E super tare happy sau Casa Noptii numai ca seria aia e cu fantome mai mult.