| justfriend a întrebat:

Stiti cate volume sunt din "Micutele mincinoase"\Pretty little liars? Si cam cat ar costa? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Rose123 a răspuns:

In romana au aparut doar primele 4. In engleza se va lansa volumul nr 16 in decembrie, anul acesta laughing
Cat despre pret-depinde unde cauti. Eu le-am luat pe primele 3 de la un targ de carte cu 50 de lei si pe urmatorul cu 40. Poate ai mai mult noroc si le gasesti pe toate la 60 de lei sau asa ceva. Uita-te si pe net, de obicei sunt mai ieftine acolo.
Lectura placuta!

| Cristinaaa4 a răspuns:

Sunt multe carti cu ''Micutele mincinoase''. Deci in primul rind sunt cele 4 volume :
Vol 1: Micutele mincinoase
Vol 2: Impecabil
Vol 3: Perfect
Vol 4:Incredibil
Costa cam 35 de lei.
Si, mai sunt niste volume cu Micutele micinoase care se numesc : Micutele mincinoase si secretele lor.
Vol 1:Secretul Hannei
Vol 2:Secretul lui Emily
Vol 3:Secretul Ariei
Vol 4:Secretul lui Spencer

Si un volum costa cam 11 lei big grin
Sper ca te-am ajutat happy

| AnonimulMicut a răspuns:

Sunt 4 volume si pe net sunt mai ieftine, costa in jur de 30 de lei, iar la librarie (cel putin cea din orasul meu) au costat intre 40 si 50 de lei big grin sunt dragute cartile