| Bigpantera13 a întrebat:

Stiti daca cumva Carturesti livreaza si in weekend? DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Girly97 a răspuns:

Buna dimineata! Asta depinde daca comanzi de pe eMAG sau direct de pe site-ul lor. Daca comanzi pe eMAG si alegi livrarea la EasyBox vor fi nevoiti sa apeleze la serviciile Sameday care lucreaza inclusiv in weekend.

| Bigpantera13 explică (pentru Girly97):

Mulțumesc! Am dat comanda direct de pe site (joi seara) și in weekend nu sunt acasa si nu stiam daca se livreaza in weekend.

1 răspuns: