| aimullah123 a întrebat:

Stiti niste carti in care psihologii/psihiatrii comenteaza tot felul de comportamente, spre exemplu carti in care un psiholog explica de ce a savarsit cineva o crima? Dar nu numai despre crime, as dori despre cat mai multe tipuri de comportament. Poate stiti cateva astfel de carti

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cu carti nu pot sa te ajut, insa daca ai ratat pana acum, ar fi cazul sa vezi seria Lie To Me. Excelenta.

| Apokales a răspuns:

Incearca Intelepciunea Psihopatilor, vezi daca-ti place, cartea este scrisa de Kevin Dutton.