| Ghemot a întrebat:

Știe cineva cum pot șterge o carte pe care am adăugat-o eu pe siteul goodreads. com?
Și nu mă refer la a o șterge de la cărțile mele citite, sau care vreau să o citesc, etc.; ci la o carte pe care am adăugat-o, sau am creat-o, cum se exprimă siteul. Pentru că, după ce am adăugat-o, au văzut că era adăugată de altcineva.
Funda pentru cine ma ajută!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa pui la edit o carte neadaugata inca celei duble.
una ok : dumitru nicodim-casa lui david
cat m-am chinuit sa gasesc ceva nepus

2 răspunsuri:
| GABYCRISTIAN a răspuns:

Nu cred ca merge.

| Ghemot explică (pentru anonim_4396):

A fost o idee genială, la care nu m-aș fi gândit! Am aplicat-o și a mers.
Mulțumesc mult pentru idee, și pentru sugestie!