| FiGhTeeR a întrebat:

Unde pot gasi cartea,, Ora 25 - Virgil Gheorghiu "? de dorit pdf sau audio.

Dau neaparat funda!

Răspuns Câştigător
| FiGhTeeR explică (pentru CM7YRE):

Iti apreciez raspunsul, doar ca am nevoie de ceva mai clar)) fiindca eu nu era sa pun aceasta intrebarea fara sa caut prin google, si desigur am deschis si primul link )) apropo pe care m-i l-ai trimis si tu

| CM7YRE a răspuns (pentru FiGhTeeR):

Sincer,se vede destul de bine, imi pare rau, alta nu gasesti gratuit. Poate decat daca o are altcineva scanata in pc si arata mai bine.