| Ralucutaaaaa a întrebat:

Unde pot gasi si eu o pagina cu toate lucrurile noi din clasa a IV-a? urgent dau funda!

2 răspunsuri:
| RadikalGamer a răspuns:

Nu cred ca gasesti pagina, dar iti spun cam ce s-a bagat cand eram eu intr-a patra. Se baga Geografie, Istorie, la Romana mai aprofundati din partile de vorbire, la mate faceti fractiile (asa era la mine) si cam atat. O sa va puna probabil sa faceti referate la Stiintele naturii sau cum se numeste

| Lucyamaria a răspuns:

Hey! Uite aici: http://proparinti.blogspot.fr/......matii.html Sper sa gasesti tot ce-ti trebuie!;) Funda?