| katkatkitty a întrebat:

Unde pot gasi un site cu carti,online si intregi? Va rog mult sa ma ajutati, am o lista de carti de citit!

Răspuns Câştigător
| katkatkitty explică (pentru Iunona):

Multumesc mult de ajutor, vai de mine nu stiu cand o sa termin de citit atatea carti pana in Decembrie!

| Iunona a răspuns (pentru katkatkitty):

Nu ai pentru ce. Spor la citit. Oricum cu cat citesti mai mult inveti sa memorezi multe si creste viteza lecturii.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Citește întâi povestirile pe scurt ale cărților, le vei înțelege mai bine și vei citi mai repede pe urmă textele intregi. http://lecturirecenzate.ro/

| katkatkitty explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru katkatkitty):

Cu plăcere! happy