| frafafafaf a întrebat:

Unde pot sa găsesc cartea "Inside the 3rd Reich", dar pe română

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate vrei sa spui in limba romana. Nu o gasesti.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Aparent cartea e tradusă și în română, dar sub alt titlu. Titlul original în germană era "Erinnerungen" ("Amintiri"), în engleză a fost tradusă "Inside the Third Reich", iar la noi apare sub titlul "În umbra lui Hitler". A fost publicată în '97 de Editura Nemira, în două volume.

| frafafafaf explică (pentru Niciunnumedeutilizator):

A mersi mult. Mulțumesc, m-aș fi încurcat daca nu stiam. Acum am o idee despre ea