| LittleZyzy a întrebat:

Unde se gasesc cele 4 carti Twilight Saga? Sunt editate doar in engleza sau sunt si in romana?big grin

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Twilight(amurg) : http://www.librarie.net/carti/88969/Amurg-Stephenie-Meyer
new moon(luna noua) : http://www.librarie.net/......ela-Frunza

Doar astea doua au fost traduse in limba romana. Le poti comanda de pe net...de pe linkurile care ti le-am dat mai sus.
Spor la citit :*:*

104 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La biblioteca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 4 carti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe twilight carti ce 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa le citesc...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt ediata si in romana... in carrefour in sibiu sunt... primele 3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A 4 carte nu a aparut inca dar urmeaza din cate am inteles si e chiar adevarat cu cele 6 carti sunt foarte curioasa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si in romana... dar sunt km scumpe...si doar la diverta se gasesc! daca vrei iale big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu exactbig grinbig grin... dar am auzit si cred casunt aproape sigura ca segaseste cele 3 volume in supermarketurile mari[metro... e. t. c].3 la un milion... dar in librarii una costa 50 lei asaca este mai convenabil de la supermarket.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am gasit cele 4 carti la o librarielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maddu_ro pe yahoo. ti le trimit in romana, daca vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 4, ultima inca nu a aparut la noi. Ultima carte este impartita in 3 mari subcapitole, doua povestite din perspectiva Bellei si una din perspectiva lui Jacob

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa comanzi de pe net,... poate o sa gasesti si in roamanwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt editate si in romana. Bineinteles doar cela 3 carti deoarece a patra nu a aparut si in Romania dar va aparea curand in noiembrie cele trebuie carti traduse din seria Twilight Saga se gasesc la toate librariile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adv. Eu tocmai azi am terminat Eclipse. si maine ma apuc de Breaking Dawn. Daca stai in Bucuresti gasesti la biblioteca centrala. in Cora. sau la Diverta. Daca stai in alta parte gasesti in Carrefour.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In timisoara a aparut si numarul 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si in romana am vazut saptamana trecuta in timisoara a aparut si nr 4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toata sunt in romana. straight face Eu le-am citit, sunt ft frumoase. love struck In special prima si ultima big grin Carrefour.winking Cel mai accesibil.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si in romana. Eu le-am luat de la carefour. Poti gasi si la librari. Cauta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am comandat cartea de pe net.Maine trebuie sa ajunga. Abia stept.La noi in oras nu prea se gaseste, si chiar daca o gasesti cu 70 lei asa ca am hotarat sa o camnd de pe net.Pe site-ul oficial RAO am gasit cartea la reducere(15%) in totat cu livrare cu tot e 46 lei eu zic ca merita.Incearca si tu la RAO e cel mai ieftin.
P. S exista si pe net cu 80 lei asa ca ai grija de unde o cumperi.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu cartile in format electronic.id : speedlee2005

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si in romana la diverta sunt sigur happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand a 2, 3 si a 4 carte din seria twilight + o revista cu poze twilight, toate la 120 lei. pentru detalii.id alex16_steaua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le vand eu pe a 2 carte si a 3 cu 35 lei una e-mail abethe_liz@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In orice librarie care tin carti si vei gasi si in romana si parca este 50lei cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt 4 carti le am eubig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In moinesti(bacau) le pot gasi? sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 5 carti...nici 6 nici 4...5...twilight,new moon, eclipse, breaking down si midnight suntongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romanaa