| LittleZyzy a întrebat:

Unde se gasesc cele 4 carti Twilight Saga? Sunt editate doar in engleza sau sunt si in romana?big grin

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Twilight(amurg) : http://www.librarie.net/carti/88969/Amurg-Stephenie-Meyer
new moon(luna noua) : http://www.librarie.net/......ela-Frunza

Doar astea doua au fost traduse in limba romana. Le poti comanda de pe net...de pe linkurile care ti le-am dat mai sus.
Spor la citit :*:*

104 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SUnt sin in romana si le gasesti la Editura Teorawinking
Ma duc sa`mi iau si eu cartile~!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu unde se gasesc dar sunt si in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da inscriete pe site ul acesta:http://www.scribd.com si dupa dai un search si le vei gasi pe toate 4 cartile traduse in romana. spor la citit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le gasesti in diverta in sun plaza pe toate 4 in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te referi la ultima carte ea se termina cand bela devine vampir si are o fetita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu nici eu prea bine din cate am vazut poti sa le comanzi si pe nethappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai are nimeni de vanzare cele 4 carti?big grin...stiu ca sunt si in librarii dar sunt mai scumpe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si in romana. pe sait dar mai bine te-ai duce la divertak acolo sunt...tongue:*::X:X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca se gasesc si in romana alloo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si in romana cauta in auchan gasesti la raioanele cu carti 30 lei eu mi le am luat si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le am in editie electronica 5 dintre ele : Twilight, New moon, Eclipse, Midnight sun, Zori de zi. Cine le vrea... elizabalaceanu@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gasesc si in romana.adica eu am vazut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight este suuperbb bestial cel mai cel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La auchan lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.decitit.com sunt acolo toate cartile Twilight.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si in romana in librarii, hipermarkeuri sau in malluri si stiu ca sunt doar 4 carti si deocamdata 3 filme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu... du-te in carreffour si le gasesti la un pret mai ieftin decat in librarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta-le la librarii! Da sunt sunt editate si in romana si crede-ma ca sunt mult mai faine decat filmul...nu spun doar asa dar le si am si le-am si citit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In marketuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si in romina cauta pe net twilight carti in romina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le gasesti la diverta pe toate in lb romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea le are in romana. le-a cumparat de la buzau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu unde se gasesc dar stiu sigur ca sunt editate in limba romana apropa numele meu e cristina si am 13 ani adresa mea de mess este flori_cris_flori daca vrei bagama in lista sa mai vorbim! Paa sper sa gasesti cartea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au aparut 4 carti twilight saga dar nu sunt 6 ci doar 4 amurg, luna noua, eclise si zori de zi atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le am de vanzare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Carrefour

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 5 carti nu 6...ptr ca este:prima twilight amurg
a doua twilight luna noua
a treia twilight eclipse
a patra twilight breaking dawn part. 1
si a cincea twilight breaking dawn part. 2 si gat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am primul volum in romana luat de la bucuresti de matu sa mea