| LittleZyzy a întrebat:

Unde se gasesc cele 4 carti Twilight Saga? Sunt editate doar in engleza sau sunt si in romana?big grin

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Twilight(amurg) : http://www.librarie.net/carti/88969/Amurg-Stephenie-Meyer
new moon(luna noua) : http://www.librarie.net/......ela-Frunza

Doar astea doua au fost traduse in limba romana. Le poti comanda de pe net...de pe linkurile care ti le-am dat mai sus.
Spor la citit :*:*

104 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le poti gasi in mall sau la biblioteca..sunt si in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine ar putea sa'mi dea shie mie cartile in format electronik? pls pls...
(orsyka_s id'ul meu )_

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele 4 carti Twilight se gasesc in librarii, sunt editate in romana!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La magazine dar cat costa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa le gasesti in carrefour...diverta...sunt 4 carti si sunt editate in romana.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orice librarie, si sunt editate si in romana si in engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am a4a parte (Zori de zi-Breaking Dawn) in romanalaughing) pe pc. daca va intereseaza luati id-ul sickbubble96

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si in romana :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si in romana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt toate 4 in romana si e oferta toate la pachet cu 1600smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si in romana, eu le-am citit, le gasesti in carefour sau metro, sunt super tari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le gasesti online pe site-ul oficial Stephenie Meyer in engleza...toate 6:Twilight.New Moon, Eclipse, Braking down,, Midnight sun, The host...download free

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu le-am gasit pe toate.Se gasesc la toate librariile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aparaut cele 4 cartihappy Amurg, Luna noua, Eclipsa, Zori de zi!big grin Le poti gasi in hypermarketuri cum ar fi de ex kauflandthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am toate cele 5 carti in limba engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gasesc in toate librariile si au aparut de mult le-am citit din vara offfff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gasesc in orice diverta sau carrfour cautale sunt si in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cred ca sunt si in romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt sunt 5 carti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt editate si in limba romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in romana! eu am cartea zori de zi de la o librarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru Little Zyzy da sunt editate si in romana si sunt casite si in librarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se gasec in librarii dar trebuie sa cauti foarte bine nu toate librariile le au sau bibliotecile si da sunt si in romana m-am intersat si mie imi place la nebunie twligt mai ales de bella e superba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A aparut si eclipse in romana dar e foarte greu de gasit pe net, ma refer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cluj am vazut la libraria de la profi din marasti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La librarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si in romana, am o prietena care are trei volume deja...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/23429233/1-Amurg-Twilight-Romana
incearca aici. e in romana.asta e prima, si apropo daca poate cineva sa-mi spune si mie celelalte carti unde le pot gasi, va rog:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt si in romana gasesti cartile in Auchan titan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 4 carti : twilight, new moon, eclipsa si zori de zi...eu le-am gasit pe toate la diverta in romana si costau 54 lei big grinbig grinbig grin