| LittleZyzy a întrebat:

Unde se gasesc cele 4 carti Twilight Saga? Sunt editate doar in engleza sau sunt si in romana?big grin

Răspuns Câştigător
pupimik
| pupimik a răspuns:

Twilight(amurg) : http://www.librarie.net/carti/88969/Amurg-Stephenie-Meyer
new moon(luna noua) : http://www.librarie.net/......ela-Frunza

Doar astea doua au fost traduse in limba romana. Le poti comanda de pe net...de pe linkurile care ti le-am dat mai sus.
Spor la citit :*:*

104 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prietena mea le are in romana. le-a cumparat de la buzau

| laurik1315 a răspuns:

Yo_laura_yo_2010 ti le trimit eu in romana, in format pdf + 12 cap din midnight sun ( e twilight prima carte din punctul de vedere al lui edward) din pacate sunt numai 12 cap, stephenie meyer nu l-a terminat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu unde se gasesc dar stiu sigur ca sunt editate in limba romana apropa numele meu e cristina si am 13 ani adresa mea de mess este flori_cris_flori daca vrei bagama in lista sa mai vorbim! Paa sper sa gasesti cartea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au aparut 4 carti twilight saga dar nu sunt 6 ci doar 4 amurg, luna noua, eclise si zori de zi atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le am de vanzare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Carrefour

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 5 carti nu 6...ptr ca este:prima twilight amurg
a doua twilight luna noua
a treia twilight eclipse
a patra twilight breaking dawn part. 1
si a cincea twilight breaking dawn part. 2 si gat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am primul volum in romana luat de la bucuresti de matu sa mea

| photographer24 a răspuns:

Aici gasesti : http://vezifilmeonline.do.am/......2-1-0-189. Si e gratis, astept fundita:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LittleZyzy, sunt si carti in rusa daca doresti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt si in ramana dar da sunt ca varamea are in ramana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era cineva care a spus ca la biblioteca, dar aceste carti nu se gasesc la nicio biblioteca, oriunde ai cauta deoarece sunt foarte scumpe, iar bibliotecile nu si le permit...

| Pawesome a răspuns:

La orice librarie le gasesti pe toate patru traduse in limba romana.Preturile la ele variaza intre 40 -50 lei.In total sunt 5 carti(a 5 nu e terminata inca), primele 3 carti sunt din perspectiva bellei, a 4 e din 3 parti:din perspectiva bellei a lui jacob si a lui Edward cred.A 5 e din perspectiva lui Edward si povesteste ca si bella celelalte volume.