| Vernusio a întrebat:

Vreau sa citesc o carte dar mi-e cam lene.Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

N-o citesti

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Pot face ce-ti place sau sa incerci lucruri noi.De la a face lucruri handmade la a-ti decora camera dupa plac, la a desena etc.Trebuie sa iti gasesti o activitate sa te atraga.Meriti"a doua sansa"

| Teodora2004Teo a răspuns:

Si eu mai patesc asta cateodata. Daca este obligatorie de citit, o sa vezi ca e plictisitoare la inceput dar dupa un timp devine interesanta.Cel mai mult imi place sa citesc seara, langa ferestra, cand e racoare. Poti sa incerci sa o citesti la un moment al zilei care iti place cel mi tare.Noroc! happy

| untu a răspuns:

Iesi pe seara in aer liber in parc si o apuci sa citesti in aer liber!

| darrio2007 a răspuns:

Pune pe cineva sa ti-o citeasca.