| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa scriu o carte gen divergent sau orasul oaselor. Puteti sa imi dati o mica idee. funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| AdaAlexandra1461 a răspuns:

Pentru orasul oaselor ai putea scrie (daca vrei putin mai paranormalhappy ) in razboiul dinte oameni si zombi in timp ce oamenii luptau pentru supravietuire doi savanti foarte geniali lucrau la un antidot care sa ii vindece pe oameni.Acest lucru a durat pe timpul razboiului... Oamenii au pierdut... zombi sunt peste tot! Oare vor reusi cei doi sa salveze situatia?
Stiu ca nu se prea potriveste cu titlul dar poate iti va veni o altra idee. Sper ca te-am ajutat kiss