| danyelito a întrebat:

Vreau si eu exemple de scenete de vreo 5 min cu 5 personaje masculine va rog.

1 răspuns:
| Loredana123 a răspuns:

Intr-un cadru restrans 2 surori la masa beau ceai si vorbesc despre diferite probleme, cele 2 nu se mai inteleg si ajung la cearta puerila presate de proprile probleme. Brusc apare iubitul uneia dintre surori beat manga la 12 noaptea se duce zig zag la cele 2 si o pupa pe cealalta. De aici mare taraboi, auzind certurile 2 vecini(sot si sotie ) vin la usa si intreaba daca totul este in regula. Iubitul delira, iubita nervoasa se apuca sa bea si ea, vecinii foarte curiosi intra in casa cu forta si ii vad pe cei 2 manga.