| iknweverything a întrebat:

Vreau sugestii de carti bune. (Imi plac foarte mult cartile Fantasy, SF si romanele politiste )

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1984 de George Orwell
Jocurile Foamei de Suzane Collins
Ucigasul ABC/Zece negrii mititei/Crima din Orient Express de Agatha Christie
320 de pisici negre de Rodica Ojog Brasoveanu

| ClaryAdeleMorgensternFairchild a răspuns (pentru anonim_4396):

Instrumente mortale de Cassandra Clare, Regina rosiede Victoria Aveyard, Calatoarea de Diana Gabaldon, Chimista de Stephenie Meyer

| iknweverything explică (pentru ClaryAdeleMorgensternFairchild):

Instrumente mortale am citit deja toată seria.Am auzit de regina roșie părerei bune, daca tu ai citit.o, îmi poți spune dacă intr-adevar merita?

| TeoOnaca a răspuns:

Seria Academia Vampirilor
Carti de Stephen King, Cimitirul animalelor, Dolores Claibourne, Misery