| Bujie007 a întrebat:

Zi buna TPU. Am si eu nevoie de sfaturile d-voastra, si anume, ce carte o recomandati sa citesc, cat timp sunt pasionat de univers, planete, cum a inceput viata etc.

Răspuns Câştigător
| Alcyon a răspuns:

Inteligenta materiei, de Dumitru Dulcan, medic neurolog.

| Bujie007 explică (pentru Alcyon):

O carte minunata din cate am citit, multumesc pentru sfat, o zi buna!

4 răspunsuri:
| Siennnnna a răspuns:

Daca iti plac asemenea carti ...ai putea incerca ceva diferit happy nu citi carti ...cauta atlase cu planete ...sau poti citi chiar si biblia. Incearca ceva diferithappy documentare despre planeta etc

| Bujie007 explică (pentru Siennnnna):

Ca ai adus vorba, chiar voi citii Biblia, multumesc frumos pentru raspuns!