| bogemyl a întrebat:

A aparut melodia din SAILOR MOON ( MOONLIGHT DENESTSU ) in varianta manea. http://www.trilulilu.ro/tetelush/be24b0423428a8 Ce parere aveti? Special pentru fanii ANIME

4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Enamel ai dreptate nuni mor de foame si noi ne zbatem pe manele. vai de steaua voastra. tineretu. o sa stati pe spinarea parintilor,, pina la adinci batrineti. vitati l pe BASE. sa traiti bine

| enamel a răspuns:

Pur si simplu jegoasa.Se poate numi melodie un asemenea dezastru? Si ma gandeam de ce a ajuns Romania in acest hal. Din cauza acestor tampenii de melodii fara mesaj, din cauza cocalarilor.Peste 3 ani, tot pe base sa il votati:-J Asta meritati.

| enamel a răspuns:

@ EUSIATIT: ma bucur ca esti de acord cu mine...

| Blanketation a răspuns:

Si-au batut joc de o melodie frumoasa. Huo, jegosilor. Nu asociati vietile voastre de aurolaci cu ceva frumos.